آشنایی و توضیحات تشک رویا

***

پرداخت در محل + ارسال رایگان تهران و البرز + قیمت های تخفیف خورده

***

طراحی و ساخت تشک های رویا به سه دسته ی اولترا مدیکال و بونل تقسیم بندی میشود . 

سری اولترا تشک رویا شامل 4 مدل میباشد که تشک های فنر پاکتی هستند

سری مدیکال تشک رویا شامل 4 مدل میباشد که تشک های طبی اسفنجی محسوب میشوند .

سری بونل تشک های رویا نیز شامل تشک های فنر متصل هستند .

***

برای مشاهده ی لیست قیمت تشک های رویا میتوانید بر روی لینک زیر کلیک کنید

 « لیست قیمت تشک های رویا »

تشک رویا سری اولترا 

تشک های فنر منفصل پاکتی هستند که اسکلت فنری آنها از فنر های جدا از هم تشکیل شده است .

این فنر ها هرکدام به صورت جداگانه در یک پاکت قرار گرفته اند و فشار و ارتعاشات خود را به فنر های دیگر منتقل نمیکند.

عدم انتقال لرزش به سمت دیگر تشک

هنگامی که شما در یک گوشه ی تشک مینشینید فقط فنر های همان قسمت درگیر میشود و به فنر های قسمت های دیگر تشک فشاری وارد نمیشود . این عدم انتقال فشار و لرزش به فنر های دیگر مزیت برجسته ای برای تشک های دو نفره محسوب میشود چرا که در طول شب هنگام غلط زدن و نشستن و برخواستن طرف دیگر لرزش به سمت دیگر منتقل نشده و در همان قسمت تشک باقی میماند .

فرم گیری بهتر تشک 

تشک های فنر منفصل پاکتی به دلیل عدم وجود موکت بین فنر و اسفنج و ساختمان جداگانه ی فنر ها به فرم گیری و حالت پذیری بهتر تشک کمک زیادی میکند

به این صورت که قسمت های بدن که فشار بیشتری وارد میکند توسط فنر های همان قسمت بیشتر فرو رفته و نواحی دیگر کمتر فشرده میشود و به این صورت گودی کمر را بهتر پر میکند و قوس های بدن را بهتر پوشش میدهد .

عمر بیشتر

تشک های فنر منفصل و پاکتی عمر بیشتری در مقایسه با تشک های فنر متصل دارند و گارانتی این تشک ها بیشتر میباشد.

قژقژ نکردن تشک

این تشک ها به دلیل عدم وجود اصطکاک بین فنر ها دیگر صدای قژقژ نمیدهند و هنگام فشرده شدن صدایی از آنها به گوش نمیرسد

هشدار ها:

  • در نگهداری این تشک ها باید دقت و وسواس بیشتری به خرج داده شود . 
  • اگر کودک بازیگوشی دارید باید مراقب باشید تا به هیچ عنوان بر روی تشک بالا و پایین نپرد . به دلیل جداگانه بودن فنر ها تمام فشار به چند فنر وارد میشود و عمر تشک را کاهش میدهد این امر .
  • این تشک ها برای افرادی که دچار دیسک کمر هستند و کمر درد عضلانی شدیدی دارند مناسب نمی باشد و توصیه نمیشود .
  • تشک های فنر منفصل به دلیل فرم گیری بهتر گزینه ی مناسبی برای افرادی هستند که گودی کمر دارند .

تشک رویا اولترا 4:

این تشک ساختاری ساده دارد و در هر طرف 5 سانتیمتر اسفنج دارد. تشکی دو طرفه با ارتفاعی 26 سانتیمتری و گارانتی 6 ساله 

تشک رویا اولترا 3:

این تشک همان تشک اولترا 4 میباشد با این تفاوت که اسفنج های دو طرف تشک در یک طرف جمع شده و تشکی یک طرفه است . و به دلیل تراکم اسفنجی بیشتر در یک سمت درجه سفتی تشک نیز بیشتر شده . بعلاوه این که بر روی تشک یک پد اسفنجی جداگانه نیز اضافه شده است . ارتفاع تشک 28 سانتیمتر و گارانتی 7 ساله دارد

تشک رویا اولترا 2:

این تشک همان تشک اولترا 4 است + یک پد مموری فوم جداگانه که به وسیله ی کش به تشک وصل میشود .

مموری فوم ها فوم های حافظه داری هستند که فرم بدن شمارا به خود میگیرند و دیر تر به حالت اول برمیگردند . این تاخیر باعث کاهش شدت فشار برگشتی از تشک به بدن میشود.

همینطور سطح تشک به دلیل وجود مموری فوم نرم و لطیف میشود . تشکی بسیار خوب برای افراد مبتلا به گودی کمر ... ارتفاع این تشک 32 سانتیمتر و گارانتی آن 8 سال میباشد.

تشک رویا اولترا 1:

این تشک همان تشک اولترا 4 است که به ساختمان آن سل پاکت اضافه شده است . این سل پاکت ها حالت فنری تشک را بیشتر کرده و تشک نرم تر میشود .

سل پاکت فنر های ریز پاکتی هستند که ارتعاشات سطحی تشک را میگیرند و به حالت گیری کمک میکنند .

تشک رویا اولترا 1 حالت فنری بیشتری دارد و برای افراد مبتلا به دیسک کمر اصلا گزینه ی مناسبی نمیباشد و شدیدا این افراد را از خریدن این تشک منع میکنیم .

تشک های رویا سری مدیکال

این تشک ها از اسکلتی اسفنجی تشکیل شده اند . اسکلت های اسفنجی به دلیل عدم وجود فنر لرزش و انعطاف پذیری کمی دارند . تشک های با درجه سفتی بیشتر و مناسب برای مصارف طبی

این تشک ها تکیه گاه مناسبی برای مفاصل درگیر با تشک هستند و نداشتن لرزش و فرو رفتگی زیاد باعث میشود که فشار از مفاصل به عضلات انتقال پیدا نکند و در حین خواب عضلات درگیر نشود .

برای کسانی که درد های عضلانی دارند و یا دچار درد دیسک کمر هستند گزینه ی مناسبی هستند و تشک های مدیکال 3 و مدیکال 2 توصیه میشود.

همچنین لازم به ذکر است که این تشک ها درجه سفتی مناسبی دارند و آنقدر سفت نیستند که منجر به استخوان درد شوند . گاها مشتریان ما این نگرانی را دارند که باید بگوییم درجه سفتی تشک های مدیکال 2 و مدیکال 3 همچون سه یا چهار لایه پتوی روی هم انداخته شده است .

هشدار 

  • این تشک ها برای افراد مبتلا به گودی کمر مناسب نمیباشند و توصیه نمیگردند و بهتر است تشکی فنری با انعطاف پذیری بیشتر تهیه کنند .

تشک رویا مدیکال 4

این تشک از اسفنجی ضعیف تر تولید شده و مناسب برای مصارف موقت و وزن های پایین مثلا کمتر از 70 کیلو گرم میباشد و ارتفاعی 20 سانتیمتری و گارانتی 1 ساله دارد.

تشک رویا مدیکال 3

این تشک از اسفنج ریباند به همراه اسفنج ویژه تولید شده و درجه سفتی بالایی دارد . همینطور این تشک تحمل وزن های بالا را نیز دارد و گزینه ای بسیار مطلوب برای افراد مبتلا به دیسک کمر میباشد. ارتفاع این تشک 22 سانتیمتر و گارانتی 5 ساله دارد

تشک رویا مدیکال 2

این تشک از اسفنج یک تکه تولید شده و مناسب برای درد های عضلانی و دیسک کمر میباشد و ارتفاعی 21 سانتیمتری و گارانتی 5 ساله دارد

تشک رویا مدیکال 1

سطح اسفنج های تشک مدیکال 1 برش خورده تا جریان عبور هوارا تسهیل کند و در وسط تشک یک لایه سل پاکت به کار رفته که به تشک حالت فنری کمی میدهد و تشک را انعطاف پذیر میکند .

تشک رویا مدیکال 1 یک تشک بسیار مناسب برای مصارف طبی فنری میباشد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است .

تشک های فنر متصل بونل رویا

این تشک ها از اسکلت فنری متصل تشکیل شده است . که فنر ها در این تشک به هم بافته شده و متصل هستند . وزن شما در تمام سطح تشک پخش میشود و حرکت صفحه ای میباشد.

فرم گیری در این تشک ها توسط اسفنج ها انجام میشود و اسکلت فنری تشک را انعطاف پذیر میکند .

تشک های فنر متصل از کیفیت و دوام بالایی برخوردارند .

تشک رویا بونل 1

تشکی با ارتفاع 24 سانتیمتر و قطر مفتول فنر 2.4 میلیمتر و 6 سال گارانتی . مناسب برای وزن های بالا و دوام و مقاومت بسیار زیاد . این تشک در مقایسه با تشک رویا بونل 2 سطحی اسفنجی تر دارد . تشک طبی فنری با کیفیت

تشک رویا بونل 2

تشکی با ارتفاع 22 سانتیمتر و قطر مفتول 2.4 میلیمیتر و 5 سال گارانتی . مناسب برای تمام وزن ها و تشکی طبی فنری با کیفیت بالا و خریدی مناسب .

تشک رویا بونل 3

تشکی با ارتفاع 24 سانیتمتر و قطر مفتول 2.2 میلیمتر و 5 سال گارانتی . مناسب برای وزن های کمتر از 110 کیلو گرم و تشکی طبی اسفنجی . گزینه ای مناسب و اقتصادی

تشک رویا بونل 4

تشکی با ارتفاع 22 سانتیمتر و قطر مفتول 2.2 میلیمتر و 4 سال گارانتی . مناسب برای وزن های کمتر از 90 کیلوگرم و تشکی فنری و درجه سفتی متوسط نسبتا نرم .

تشک رویا بونل 5

تشکی با اتفاع 19 سانتیمتر و قطر مفتول 2.2. میلیمتر و 3 سال گارانتی . مناسب برای وزن های کمتر از 75 کیلوگرم و تشکی فنری با درجه سفتی پایین .

هشدار 

  • تشک های سری بونل برای افراد مبتلا به درد شدید در کمر و دیسک کمر مناسب نمیباشند و برای این افراد تشک های سری مدیکال رویا مناسب است.

برای مشاهده ی لیست قیمت های تشک رویا میتوانید به پست زیر مراجعه کنید

 < لیست قیمت تشک های رویا >