حراج تشک خوشخواب MBM عرض 90 نمایش بزرگتر

تشک خوشخواب MBM عرض 90

2,800,000

محصول جدید

  • ارتفاع 37 سانتیمتر
  • ضمانت 8 سال و 3 ماه
  • دارای پد مموری فوم
  • دارای سل پاکت
  • پارچه گردبافت 
  • فنر منفصل (پاکتی)
  • کاهش استرس و اضطراب
  • افزایش انرژی و سرحالی
  • درجه سفتی تشک بسیار بالا

جزئیات بیشتر

تومان 3,612,000

-14%

تومان 4,200,000

مشخصات

نوع تشک طبی فنری
ارتفاع 37 سانتیمتر
گارانتی 99 ماه
سازه و اسکلت فنر منفصل
جنس رویه گرد بافت بیوریتمیک
مموری فوم دارد
سل پاکت دارد
الیاف ضد حساسیت با خاصیت ارتجاعی
شرکت سازنده تشک خوشخواب
ابعاد تشک 90*200*34
ظرفیت یک نفره
تقویت دیواره اسفنجی

اطلاعات بیشتر

تشک خوشخواب MBM

تشک خوشخواب MBM محصول سال 2017 میباشد که به تازگی به بازار عرضه گشت. این تشک با توجه به ویژگی های منحصر به فردش منجر به بر انگیخته شدن کانال های ارتباطی بدن و بهبود آنها شده و اثراتی همچون کاهش استرس و افزایش تعادل و تمرکز و بهبود شرایط فیزیکی بدن را به همراه دارد همچنین هنگام بیداری پر انرژی تر و سرحال تر هستد 

تشک خوشخواب MBM حاصل ترکیب فنر های منفصل پاکتی (پاکت اسپرینگ) و صد ها فنر کوچک قابل انعطاف در کیسه های به هم پیوسته با عملکردی مستقل از هم سل پاکت می باشد.

ترکیب این دو نمونه فنر محصولی متفاوت و خاص را به وجود آورده که می تواند سلیقه ی  مشتریان ریز بین و دقیق ایرانی را که به دنبال تشکی خاص هستند به خوبی برآورده کند.
استفاده از سل پاکت در این تشک باعث می شود که سطح تشک در یک همخوانی مناسب با آناتومی بدن به راحتی قوس های بدن را در نواحی مختلف پرکرده و بدن را به بهترین حالت روی تشک قرار دهد. به گونه ای که کمترین فشار به ستون فقرات فرد وارد شود.

همچنین دارای فوم هوشمند میباشد که در کنار سل پاکت ترکیب ویژه ای را پدید آورده است.

فوم های هوشمند به درجه حرارت بدن و با توجه به وزن و دمای بدن هر ناحیه شکل عضلات را به خود میگیرد و جریان خون رسانی در بدن و عضلات را متعادل میکند. که منجر به تخلیه ی درد های عضلانی فشار های عصبی در حین استراحت می شود همچنین با حفظ حالت ارگونومی بدن باعث ستون فقرات در حالت طبیعی خود قرار گیرد و پستی بلندی های بدن و گودی کمر را پوشش دهد و فشار کمی به عضلات وارد شود.

از طرفی فوم های هوشمند برخلاف فوم های ساده که بعد از برداشته شدن فشار به حالت اولیه بازمیگردند در حالت خود میمانند و با تاخیر به حالت اولیه بازمیگردند که این تاخیر شدت نیروی برگشت داده شده بسیار کمتر از فوم های معمولی می باشد و همینطور در یک نقطه نمی باشد.

ضمانت این تشک 8 سال و 3 ماه می باشد . برای رویه از پارچه سه لایه گردبافت نقش دوزی شده استفاده شده است. که عبور جریان هوا را تسهیل کرده و منجر به خوابی با کیفیتی بسیار مناسب میگردد.
همچنین فنر های منفصل استفاده شده در این تشک به افزایش طول عمر تشک کمک کرده و باعث میشود لرزش های تخت به سمت دیگر منتقل نشود که این ویژگی بسیار مناسب برای تشک های دونفره میباشد.
از دیگر مزیت های فنر های منفصل این تشک میتوان به قژقژ نکردن تشک در هنگام وارد آمدن فشار به آن اشاره کرد.

ویژگی برجسته ی تشک های فنر منفصل حالت گرفتن فنر ها طبق حالت طبیعی بدن به دلیل جدا بودن فنر ها از هم می باشد.

ما در سایت قیمت تشک مفتخریم تشک های مورد نظر شمارا با ارسال رایگان به دست شما برسانیم.

شما میتوانید با کلیک بر روی لیست قیمت تشک های رویا قیمت هارا مقایسه کنید و برای اطلاع از قیمت های ویژه تماس فرمایید.